fbpx
Show-Biz

Ana dhe Arsimi ne nje lidhje? Ana plas bomben: Ja si qendron e verteta!

Prej disa ditesh po aludohet se Ana dhe Arsimi i Perputhen jane ne nje lidhje se bashku.

Madje pasi News31 zbuloi se Ana u pushua nga puna si gazetare ne Perputhen dhe Arsimi vendosi te hiqte dore nga emisioni duke nxjerr shkase se duhej te kthehej ne Zvicer.

Menjehere ne rrjet filluan aludimet madje Arsimi u shfaq me nje unaze fejese ne dore duke perforcuar thashethemet e lidhjes.

Sot, këtë lajm e ka konfirmuar vetë Ana në një intervistë për “Top Albania Radio”. E pyetur për raportin e saj me djalin nga Maqedonia, Ana u vendos në siklet duke pranuar “Ku ka zë, nuk është pa gjë”.

Epo hajde urime!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button