fbpx
aktoretShow-Biz

Akuza të rënda: Një nga moderatorët shqiptarë më të përfolur të momentit, nuk e ka parë asnjëherë djalin e vetë

Moderatori i njohur Meriton Mjekiqi ka qenë ditët e fundit në qendër të vëmendjes pas përplasjeve me Noizyn. Këtë mbrëmje ai është bërë sërish kryetitull i mediave, por këtë herë për jetën personale. I ftuar në “NIN” dy ditë më parë aj u pyet edhe për një mesazh të ish-partneres së tij, dërguar Varrosit, për të cilën tha: “Ajo nuk është tani gruaja ime. Egesta është mami i djalit tem. Djali jem është gjaku jem dhe për kurgjo në botë nuk e lejoj të ma largojë djalin. As me reagime të tilla, veprime të ulëta si një femër sepse unë jam baba i djalit”.

Pas kësaj deklarate ka ardhur edhe reagimi i Egestës. Nëpërmjet disa statuseve në rrjetet sociale ajo shkruan se moderatori nuk e ka takuar asnjëherë të birin. Ajo shprehet madje se ai e përdor atë në rrjetet sociale për të rregulluar imazhin. Akuzat e saj rëndohen edhe më shumë, pasi Egesta shkruan se Meritoni ka kërcënuar atë dhe nënën e saj.Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button