fbpx
KurioziteteLajme

Aktivistët e LSI në mbrojtje të selisë së FRD, mes tyre dhe djali i Presidentit Meta

Aktivistët e LSI në mbrojtje të selisë së FRD, mes tyre dhe djali i Presidentit Meta

Pranëambienteve të selisë së Frymës së re Demokratike janë mbledhur dhjetëra aktivistë të LSI-së, ku mes tyre spikat edhe djali i presidentit Ilir Meta.
Gjatë ditës, kreu i shtetit u përplas me forcat e policisë bashkiake në zyrat e Frymës së Re Demokratike.


Ngjarja ndodhi pasi bashkia i kërkoi FRD-së të lirojë zyrat, ndërkohë që presidenti e cilësoi këtë rast përpjekje për të prekur votën e qytetarëve.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button