fbpx
KurioziteteLajme

Aksident i frikshëm në Tiranë, përplasen dy makina dhe taksia ‘fluturon’ mbi trotuar; shkatërron bordurat dhe rrezikon kalimtarët

Aksident i frikshëm në Tiranë, përplasen dy makina dhe taksia ‘fluturon’ mbi trotuar; shkatërron bordurat dhe rrezikon kalimtarët

Pamje nga aksidenti

Një aksident i frikshëm, por fatmirësisht pa njerëz të lënduar ka ndodhur sot në mbrëmje në Tiranë.

Një taksi elektrike duket se ka humbur kontrollin dhe ka flutuar mbi trotuar duke dëmtuar bordurat ndarëse.

Si pasojë e përplasjes së dy automjeteve një Taxi elektrike ka depërtuar bordurat e urës dhe për pak sa nuk ka përfunduar në Lanë. Burime nga vendngjarja thanë se dy persona që po kalonin aty pranë shpëtuar për mrekulli.
Policia ndodhet në vendngjarje ndërsa Grupi Hetimor po punon për zbardhjen e aksidentit.

Burimi/Newsbomb.al

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button