fbpx
KurioziteteLajme

Ah e shk.reta vajze/ Vajza perjeton tm.errin ne Tirane

Ah e shk.reta vajze/ Vajza perjeton tm.errin ne Tirane

Nuk kane te ndalur rastet e abuzimeve seksuale nga te rinjte me te miturit. Nje tjeter rast eshte shenuar ne kryeqytet. “Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.1 u bë kapja dhe ndalimi i shtetasit T. D., 30 vjeç, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhenie seksuale me dhunë me një shtetase të mitur”.

Kane qene prinderit e vajzes te cilet kane denoncuar 30 vjecarin ne policine e shtetit dhe kane rrefyer tm.errin qe ka kaluar vajza e tyre nga 30 vjecari T.D

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button