fbpx
Show-Biz

A po bashkëjetojnë Ana dhe Atdheu? Dalin detajet….!

Dy ish konkurentet e Perputhen, Atdheu dhe Ana Lleshi trazuan rrjetin me puthjen e tyre të famshme, por duket se bashkë nuk i kanë ndarë rrugët edhe pasi Ana mbylli aventurën e saj në Për’puthen.

Të dy realizuan një Giveaway, por nuk mbaron me kaq.
Tashmë që edhe Atdheu është përjashtuar nga Për’puthen, në rrjete sociale, sidomos në aplikacionin TikTok që nuk iu shpëton asnjë detaj, Ana dhe Atdhe duket sikur qëndrojnë të dy në një shtëpi.

Ndërsa janë futur në ‘video live’ në Instagram, divani, dritarja dhe këndi i dhomës së qëndrimit është identik.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button