fbpx
aktoretShow-Biz

A e keni ditur se çka janë mes vete Sara Hoxha dhe pronarja e TopChannel, Lori Hoxha?

Duke u bazuar në se kanë mbiemrin e njëjtë Hoxha, e dashura e reperit Ledri Vula, Sara Hoxha dhe pronarja e televizionit Top Channel, Lori Hoxha, të gjithë e kanë bindjen se janë ‘kushërira’ mes vetë.

Por, Sara Hoxha i ka dhënë fund aludimeve.

Ajo ka publikuar një pyetësorë, ku fansat e saj e kanë pyetur për shumë gjëra, shkruan infokosova.

Njëra ndër to ishte edhe pyetja se “çfarë e ke Lorin dhe Sara Hoxhën”


“Me aq sa dim ne jemi vetëm shoqe”, ishte përgjigjja e Sares mbi fotografinë./infokosova/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button