fbpx
KurioziteteLajme

Ftoto epike/ Edi Rama tallet keq me PD

Kryeministri Edi Rama dihet tashmë se kanalin e komunikimit “Instagram” apo “Facebook” e përdor jo vetëm për të treguar punën e tij dhe qeverisë, por edhe për të publikuar gjëra me karakter humoristik.

Edhe kësaj here Kreu i Qeverisë, ka publikuar një foto ku shihet një qen që fle në selinë e PD-së.

“Gjumi është ngjitës”, shkruan Rama në postimin e tij duke ironizuar kështu kreun e PD-së Lulizim Bashën.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button