fbpx
LajmeShow-Biz

Bora merr dhuratën e veçantë nga Donaldi dhe uron fundjavën

Bora Zemani ka marrë një dhuratë të veçantë nga Donaldi. Mbrëmjen e djeshme gjatë spektaklit pjesëmarrësi në Big Brother hodhi jashtë murit të shtëpisë më të famshme të shqiptarëve një qese me biskota ku futi gjithashtu varësen e tij, një dhuratë kjo pikërisht për Borën.

Sot moderatorja e njohur ka ndarë në Instagram një foto ku shfaqet pikërisht me varësen e Donaldit në qafe dhe me qesen e biskotave në dorë.
Me këtë foto ajo uron ndjekësit e saj të shumtë për një fundjave të ëmbël.

Kujtojmë që Bora dhe Donaldi janë tashmë sërish bashkë, pas ndarjes prej disa muajsh. Gjatë spektaklit të dy shkëmbyen puthje me njëri-tjetrit, duke konfirmuar dashurine e tyre.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button