fbpx
Sport

Kapiteni pogradecar i Skënderbeut, Vangjel Zguro shpërthen ndaj gjyqtarëve: “Boll më se po e bëni baltë, na lini të luajmë futboll !”

“Jemi ekip që gabimet i shikojmë tek vetja në fillim pastaj merremi me gjërat e tjera por boll më se po e bëni baltë.

Na lini të luajmë futboll dhe le të fitojë më i miri. E kuptojmë që njerëz jeni, mund të gaboni edhe ju por boll se në 6 javë na keni dënuar në 4 prej tyre.

Por ta dini që nuk na mposhtni dot lehtë sepse ne jemi Skënderbeu.

E keni tepruar”, shkruante Zguro në postimin e tij në rrjete sociale duke shprehur pakënaqësinë që mbizotëron aktualisht në kampin korçar.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button