fbpx
Lajme

Vdes në rrethana misterioze në Londër miliarderi 33-vjeça

Vdes në rrethana misterioze në Londër miliarderi 33-vjeçar.

Një 33-vjeçar, biznesmen dhe pronar i disa hoteleve ka ndërruar jetë në rrethana misterioze në Londër.

Mediat britanike bëjnë me dije se Vivek Chadha, i cili ishte i afërt me Partinë Konservatore, u rrëzuar dhe ndërroi jetë pas një feste në klubin e natës Myfair të Londrës.

Ai ishte një prej donatorëve të rëndësishëm të Konservatorëve, dhe shpesh shfaqej në evente krah David Cameron dhe Theresa May.

Vdekja vjen vetëm një javë pasi ai u martua me modelen 29-vjeçare Stuttee Chadha, në një dasmë luksoze në hotelin JW Marriott Grosvenor House.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button