fbpx
Lajme

Aksident në Qafë Thanë, përmbyset makina e tonazhit të rëndë

Aksident në Qafë Thanë, përmbyset makina e tonazhit të rëndë

Një aksident raportohet të ketë ndodhur në Qafë Thanë, pasditen e sotme.
Informacionet paraprake njoftojnë se një kamion i mbushur me karburant është përmbysur në rrethane ende të paqarta.
Fatmirësisht nuk ka njerëz të lënduar por vetëm dëme materiale ndërsa në vendngjarje ka mbërritur policia dhe zjarrfikësit për të bërë pastrimin e rrugës nga nafta.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button