fbpx
Lajme

“E turpshme”! Kryeministri i Malit të Zi nuk lejohet të futet në Shqipëri për të marrë pjesë në takim me Merkelin: Makinat qeveritare kthehen në kufi, gazetari zbardh arsyen dhe shpërthen keq

“E turpshme”! Kryeministri i Malit të Zi nuk lejohet të futet në Shqipëri për të marrë pjesë në takim me Merkelin: Makinat qeveritare kthehen në kufi, gazetari zbardh arsyen dhe shpërthen keq

“E turpshme”! Kryeministri i Malit të Zi nuk lejohet të futet në Shqipëri për të marrë pjesë në takim me Merkelin: Makinat qeveritare kthehen në kufi, gazetari zbardh arsyen dhe shpërthen keq

Kryeministri i Malit të Zi, Zdravko Krivokapi?, raportohet që nuk është lejuar të futet në Shqipëri në doganë, për shkak se nuk kishte një test PCR të vlefshëm apo një pasaportën e vaksinimit anti-Covid.

Gazetari malazias, Aleksandar Brezar, ka postuar një video në llogarinë e tij në Twitter, ku shihen makina qeveritare që kthehen mbrapsht në kufi.

“Kjo mund ta pengojë pjesëmarrjen e tij në takimin me Kanelaren gjermane Angela Merkel. E turpshme!”, shkruan ai

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button