fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

Në tokë i gjakosur, arrestohet bashkëshorti i ish-ministres shqiptare (EMRI+FOTO)

Në tokë i gjakosur, arrestohet bashkëshorti i ish-ministres së (EMRI+FOTO)

Aktivistë të PSD-së kanë dalë në një protestë të paparalajmëruar në kohën kur po pritej konferenca e kryetares së Gjykatës Speciale, Trendafilova. Indeksonline ka publikuar pamje ku shihet se si Policia ka arrestuar kreun e PSD-së, Dardan Molliqajn dhe aktivistë të tjerë të PSD-së.

Ngjarja ka ndodhur para Hotel Sirius në Prishtinë, aty ku veçse po fillonte konferenca e paralajmëruar në orën 10:00. Siç shihet, Molliqaj është gjakosur në tentim-protestën ndaj Trendafilovas.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button