fbpx
AktualitetBotaKurioziteteLajme

Oriola Marashi ‘çmend’ fansat me publikimin e fotove topless

Oriola Marashi padyshim që di si t’i lejë fansat pa fjalë me publikimin e fotografive me bikini.

Së fundmi, modelja seksi ka pozuar topless dhe gjoksin e madh është munduar ta mbulojë në disa nga imazhet me duar.

Ajo shfaqet me të brendshme vetëm në pjesën e poshtme të trupin dhe një peshqirë me të cilin ka mbledhur flokët.

Marashi shfaqet me shumë vetëbesim teksa pozon në pozicione të ndryshme para kamerës profesionale.

Modelja shihet me make up në fytyrë, me një palë shapka, si dhe me disa byzylykë si aksesorë për të plotësuar pamjen e saj.

Trupi i tonifikuar dhe barku i sheshtë e me muskuj janë ato që bien menjëherë në sy nga fotografitë e modeles.

Ndjekësit e kanë komplimentuar për fizikun joshës dhe format perfekte trupore.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button