fbpx
AktualitetBotaLajme

(Video) Rrëzohet helikopteri i ushtrisë, brenda ndodhej ministri i Brendshëm dhe 20 persona të tjerë (Pamje dramatik)

(Video) Rrëzohet helikopteri i ushtrisë, brenda ndodhej ministri i Brendshëm dhe 20 persona të tjerë (Pamje dramatik)

Një helikopter i marinës meksikane, brenda së cilës ndodhej dhe ministri i Brendshëm, Eric Ciseros, është rrëzuar gjatë uljes në qytetin Agua Blanca de Iturbide. Sipas raportimeve në ato momente në bord ndodheshin 20 persona.
Katër prej tyre janë plagosur lehtë dhe janë dërguar për trajtim në një spital lokal.
Një pasagjer që mbijetoi aksidentit me lëndime të lehta deklaroi se ata ishin duke parë nga afër zonat e prekura nga Uragani Grace.
Momenti i rrëzimit të avionit është publikuar në rrjete sociale, për më shumë ju ftojmë të ndiqni pamjet.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button