fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

FOTO: Çmenden fansat! Ish-missi bën tatuazh Messin afër pjesës intime të trupit

FOTO: Çmenden fansat! Ish-missi bën tatuazh Messin afër pjesës intime të trupit
Ish-miss “bumbum” poston fotot “hot” me portretin e Leo Messit te pjesët intime, çmenden fansat!

Suzy Cortez, e njohur ndryshe edhe si ish-miss “bumbum”, di gjithmonë të tërheqë vëmendjen e ndjekësve me pozat e saj “hot” dhe tejet provokuese në rrjetet sociale.

Gjithashtu ajo është edhe tifoze dhe ndjekëse e “zjarrtë” e Leo Messit.

Dhe për të vërtetuar këtë, ajo ka bërë tatuazh portretin e yllit argjentinas pranë pjesëve intime.

Kjo gjë ka shkaktuar habi dhe reagime të shumta në rrjet.

Mediat rozë i kanë kushtuar shumë vëmendje gjithashtu, të cilat shkruajnë për tatuazhin e guximshëm të saj.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button