fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

Therri gruan në Greqi/ Shqiptari: Më tradhtoi, i blinte dhurata të dashurit saj

Therri gruan në Greqi/ Shqiptari: Më tradhtoi, i blinte dhurata të dashurit saj
Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me vrasjen e 31-vjeçares nga burri i saj shqiptar në Dafni të Greqisë. Në daljen e tij para gjykatës burri vrasës fajësoi gruan e tij, duke pretenduar se ajo e kishte tradhtuar dhe kështu i “mjegulloi” mendjen.
40-vjeçari shqiptar tha:
Dua të theksoj se jam shkatërruar, “ tretur” mendërisht dhe jam penduar për atë që kam bërë, ndaj shkova në polici dhe tregova në detaje atë që kishte ndodhur. Ju kërkoj falje jo vetëm autoriteteve, por kryesisht prindërve të gruas sime dhe veçanërisht fëmijës tonë të vetëm. Nuk duhet të kisha vepruar kështu. Nuk e dija se çfarë po bëja, isha i hutuar! Dëgjova regjistrimet e marrëdhënieve jashtëmartesore të gruas sime jo vetëm në shtëpinë tonë, por në dhomën e fëmijës sonë. Po e dëgjoja dhe më erdhi marramendje, kisha filluar të çmendesha. Ajo shpenzonte para për t’i blerë dhurata të dashurit saj.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button