fbpx
AktualitetLajme

Lajmi i fundit/ Shënohet viktima e parë nga zjarret në Shqipëri, humb jetën i moshuari në Gjirokastër.

GJIROKASTËR

Shënohet viktima e parë nga zjarret në Shqipëri.

Raportohet se ka humbur jetën një i moshuar në fshatin Asim Zeneli, ku situata nga zjarri ka dalë jashtë kontrollit, ndërsa ka nisur dhe evakuimi i banorëve.

Lajmi i rëndë është konfirmuar nga burime zyrtare nga Ministria e Mbrojtjes.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button