fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

FOTO/ Eleni Foureira nuk njeh moshë, pozon në bikini me format perfekte.

FOTO/ Eleni Foureira nuk njeh moshë, pozon në bikini me format perfekte.

Këngëtarja me me origjinë shqiptare Eleni Foureira, duket se nuk njeh moshë. Së fundmi ajo ka pozuar e veshur me një pantallona të shkurtra të bardha, të kombinuara me një brinjë të lartë nudo dhe zinxhirë ari rreth qafës. Flokët i binin lirshëm mbi supet e saj, ndërsa ajo shmangte plotësisht grimin.

34-vjeçarja me origjinë nga Fieri ka mbledhur mijëra pëlqime me foto që nxjerrin në pah format e saj perfekte.

Ajo ka rikthyer tendencat e viteve ’80 dhe ’90 me rrobat e banjës që shkojnë lart në ijet duke krijuar imazh provokues.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button