fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

Pse mi merr klientët? / Plas keq sherri mes dy punonjëseve të seksit në Elbasan, 23-vjeçarja godet ‘rivalen’ me sende të forta, e bën për spital

Pse mi merr klientët? / Plas keq sherri mes dy punonjëseve të seksit në Elbasan, 23-vjeçarja godet ‘rivalen’ me sende të forta, e bën për spital
Një sherr i pazakontë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të premteje në Elbasan, ku mësohet se dy punonjëse seksi janë konfliktuar fizikisht me njëra-tjetrën.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “28 nëntori” pranë rrethrrotullimit të luleve, ndërsa mësohet se një 23-vjeçare ka goditur me sende të forta një 30-vjeçare, e cila është transportuar për në spital në gjendje të rëndë.

Po ashtu bëhet e ditur se konflikti ka nisur për shkak të marrjes së klientëve. Policia ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button