fbpx
AktualitetBotaLajme

Dy muaj pas martese, Boris Johnson do të bëhet baba

Kryeministri britanik, Boris Johnson dhe partnerja e tij, Carrie Symonds janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë. Lajmin e bëri me dije vetë Carrie përmes një postimi në rrjete sociale, i cili vjen vetëm dy muaj pasi u martuan në fshehtësi të plotë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button