fbpx
LajmeShow-Biz

Sot djemtë “çmenden” pas saj, si dukej Lei Kraja vite para se të bëhej e famshme (FOTO)

Lei Kraja është një prezantueset më të bukura shqiptare. Përveç profesionalizmit, moderatorja ka tërhequr gjithmonë vëmendjen me pamjen e saj në ekran por edhe në rrjete sociale.

A do ishit kuriozë të shihnit si dukej Lei shumë vite para se të bëhej e famshme? Na e ka treguar vetë ajo! Prezantuesja sportive ka publikuar një foto në Instagram nga fëmijëria dhe mund të themi që ka qenë një vajzë tepër e bukur. “Ekzaktësisht e njëjta fytyrë vetëm se isha shumë më e bukur.

Kraja është një nga ato personazhe publike pa komplekse. Pak kohë më parë ajo pranoi hapur se në foto përdor Photoshop, ndryshe nga figura të tjera të njohura që e mohojnë gjithmonë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button