fbpx
Show-Biz

Rudina Dembacaj publikon video duke u puthur me Mark Frrokun

Rudina Dembacaj dhe biznismeni shqiptar Mark Frroku ka kohë që po e shijojnë romancën e dashurisë së tyre, shkruan lajmi.net.

Lidhja e tyre bëri bujë pasi që Rudina nisi lidhjen pas ndarjes nga bashkëshorti saj i parë me të cilin kishin martesë disa vjeçare e madje edhe fëmijë.

Por raportet nuk i kanë të acaruara, ish bashkëshorti saj ka qenë prezent në ditëlindjen e vajzës e shpesh edhe shihen bashkë.

Ndërkohë, që mbrëmë Rudina publikoi një video teksa ajo dhe Marku shkëmbejnë puthje.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button