fbpx
KosovaLajmeShow-Biz

Flora Gashi sapo ka hapur biznesin e saj privat “FLORA FASHION”

Këngëtarja e mirenjohur shqiptare Flora Gashi, kohët e fundit i ka hyrë dhe biznesit të Fashion, duke krijuar një biznesin e saj personal të quajtur “FLORA FASHION”

Ku do të gjeni veshje të ndryshme të çdo stinë dhe çdo modeli markë apo firme botërore.

Ambjenti ndodhet në Suharekë rruga ‘Hajdin Berisha’

Njekohesisht mund të kryeni dhe porosi online në Instagramin e biznesit @flroafashionboutique

Pranojmë porosi nga çdo shtet, dhe ne i dërgojmë ato me posten më të shpejtë…

 

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button