fbpx
LajmeShow-Biz

Reperi i njohur shqiptar ka punuar kamarier, paguhej 150 euro

S4MM është nga reperët më të njohur shqiptar, i cili ka sjellë në pak kohë disa hite.

I ftuar në “Natë vere”, ai ka treguar se nuk di të bëjë asgjë tjetër pos muzikës ndërsa para se të niste karrierën ka punuar si kamarier në Tetovë ku është paguar rreth 150 euro.

Kujtojmë që “Habibi” mban titullin kënga më e re e reperit, të cilën e solli me videoklip dhe në pak ditë ka marrë mijëra klikime.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button