fbpx
AktualitetLajmeShow-Biz

Çiljeta tek 0900-ta, ja e pathëna që nuk u tha kurrë…!!

Çiljeta është një ndër këngëtaret më të përfolura dhe më të komentuara të showbizzit.

Karriera e saj ka nisur që në moshë të vogël ku të gjithë e mbajnë mend si një nga vajzat më s@ksi.

Gjithashtu u komentua për faktin se ishte pjesë e një programi për të rritur siç ishte në atë kohë 0900-ta.

E pyetur në një nga intervistat se sa ka ndikuar kjo në imazhin e saj, Çiljeta përgjigjet:

Çiljeta tek 0900-ta. A ju ka prishur imazhin tuaj ky lloj shërbimi?

Mund të ketë ndikuar fillimisht, kur të tjerët, publiku, nuk e dinte se për çfarë bëhej fjalë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button