fbpx
AktualitetLajmeShow-Biz

Orinda Huta dhe Turjan Hyskaj bëhen prindër për herë të parë. Ja emri që kanë zgjedhur për vajzën

Turjan Hysko dhe bashkëshortja e tij Orinda Huta janë bërë prindër ditën e sotme për herë të parë.

Njoftimin e ka bërë të ditur Turjani nëpërmjet një postimi në ‘Instastory’ ku ka zbuluar edhe emrin e vajzës.

Moderatori shkruan Atara Hysko dhe datën e sotme duke fotografuar krevatin e bebes në të cilin shkruhet princess Atara.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button