fbpx
LajmeShow-Biz

Eni Vasili publikon për herë të parë foto nga salla e lindjes ku solli në jetë dy binjake. Një pasuri pa çmim…

Pak ditë më parë, Eni Vasili u bë nënë e dy vajzave binjake, që i pagëzoi me emrat, Nikol dhe Sofi. Pas lindjes, gazetarja ndau në rrjete sociale një foto me vogëlushet e saj, ndërsa e përshkroi si magjik takimin e parë mes tyre.

Ndërkohë, ditën e sotme ajo ka publikuar një tjetër foto nga salla e lindjes. “Pak ditë kalojnë dhe fotot në sallën e lindjes të duken gjithmonë e më shumë një pasuri pa çmim.”, ka shkruar ndër të tjera

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button