fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

Pas humbjes në shtëpinë e tyre, anglezët gjejnë ngushëllim te gratë dhe fëmijët (FOTO-GALERIA)

Kapiteni i kombëtares angleze, Harry Kane, ka ngushëlluar dje gruan e tij me zemër të thyer, ndërsa u bashkuan me familjet e tyre pas humbjes së tyre zhgënjyese ndaj Italisë në finalen e EURO 2020.

Tifozët anglezë kishin dalë masivisht për të mbështetur ‘Tre Luanët’ në stadiumin e tyre mitik, por fatkeqësisht brohoritjet dhe mbështetja e tyre nuk ishin të mjaftueshme për ta ndihmuar ekipin në fitoren e tyre të parë të madhe në një turne që nga viti 1966.

Harry Maguire dhe Kyle Walker janë parë gjithashtu duke ngushëlluar anëtarët e familjes pas finales.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button