fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

Doktori nga Korça gjendet i vdekur në Radhimë

Kishte ardhur prej 3 ditësh me pushime në Radhimë, gjendet i vdekur doktori korçar.

Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme dhe është njoftuar nga policia.

Kjo e fundi bën të ditur se, doktori me inicialet K. Sh., kishte tre ditë që kishte nisur pushimet në Radhimë.

Paraprakisht dyshohet se ngjarja ka ndodhur për shkaqe natyrale, por kanë nisur hetimet për të sqaruar rastin./Burimi/Tirananews

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button