fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

Çun Lajçi: Unë s’po muj të vdes në banesën time, e moshatarët e mi në motele…

Aktori dhe shkrimtari Çun Lajçi ka reaguar pas vdekjes së një 70 vjeçari në një motel afër Prishtinës.

Lajçi shkruan në Facebook, se ai s’po mundet me vdes në banesën e tij, kurse moshatarët e tij në motele.Ai pyet se qysh po vdesin ata?

Postimi i plotë:

Kur pleqtë humbin rrugëve

Qysh po vdesin bre, moshatarët e mi moteleve buzë rrugëve, kur unë s’po muj me vdekë n’banesën time!

A po i nxen nata si ata udhëtarët e vonuem që ktheheshin prej shehrit, e duhej me fjetë hanëve, apo po iu humbin rrugët e po hinë me pyet se ku i bie shehri e ku katundi!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button