fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

Zbulon të fshehtën e madhe/ Pas 25 vitesh burri i tregon gruas arsyen që nuk bëjnë fëmijë

Në rubrikën e sotme në Shihemi në Gjyq është trajtuar një rast tepër i veçantë.

Besnikja ka thirrur sot në një seancë ndërmjetësimi bashkëshortin e saj Xhevdetin sepse ky i fundit do t’a përzejë nga shtëpia për shkak se e akuzon për lidhje jashtëmartesore.

Bashkëshortja mbrohet me faktin se është infermiere dhe flet me pacientët në telefon dhe jo me burra të tjerë.

Ajo ka ardhur për t’i kërkuar që të mos e prishë martesën 25 vjeçare por të mendojë si të zgjidhin hallin më të madh që kanë: adoptimin e një fëmije në pamundësi për t’a patur në mënyrë natyrale.

Gruaja e shqetësuar kërkon zgjidhjen e problemit ne emisionin e Tv klan, ndersa burri pas kaq shumë vitesh zbuloj një detaj të cilin nuk ja kishte treguar më parë.

Ai tha se gjatë një operacioni në apandesit mjekët kishin prer një damar gabimisht, gjë që sjell pamundësinë për të pasur një fëmijë./m.j

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button