fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

Prindërit e saj po pushojnë në bregdetin shqiptar, Rita Ora i ka “zili”

Prindërit e këngëtares së njohur Rita Ora kanë vendosur që këtë vetë të kalojnë pushimet në bregdetin e Shqipërisë dhe këtë gjë e ka bërë të ditur Vera përmes disa postimeve në Instagram, ku shihet pranë bashkëshortit të saj Besnikut.

Ata shihen të dy në një pishinë shumë pranë njëri-tjetrit të buzëqeshur dhe duket qartë që po i shijojnë në maksimum këto pushime.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button