fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

Ledri Vula feston 35-vjetorin/ FOTO nga festa speciale e reperit me VIP-at shqiptarë

Reperi i njohur Ledri Vula feston sot 35-vjetorin. Ai ka organizuar një super festë që në mesnatë, duke mbledhur bashkë familjarë dhe miq.

Në festë nuk kanë munguar emra të njohur për publikun si Kida, Butrinti, Ronela Hajati, Lumi B, Lori Hoxha e të tjerë. Të gjithë kanë ndarë pamje nga festa në rrjete sociale, ku shihet se e kanë ndezur atmosferën duke kënduar e kërcyer.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button