fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

Ka nisur pushimet/ Këngëtarja Elhaida Dani fotografohet me bikini në formë të shkëlqyer në Dhërmi 10/07/2021 14:06 Ka nisur pushimet/ Këngëtarja Elhaida Dani fotografohet me bikini në formë të shkëlqyer në Dhërmi Shperndaj ne Facebook Shperndaj ne Twitter Këngëtarja e njohur, Elhaida Dani ka nisur pushimet në bregdetin e mrekullueshëm të Shqipërisë, pas një vizite të shkurtër në Itali, ku u ngjit në skenën e “Musicall” në Trieste. Ajo është fotografuar në plazhin e Dhërmiut dhe shihet në formë të shkëlqyer. Megjithatë, ata që e kanë parë të relaksuar pranë detit shprehen se Elhaida shoqërohej edhe nga një grup xhirimi. Ndoshta këngëtarja është duke realizuar ndonjë videoklip të ri dhe si rrallëherë po shfaqet me bikini.

Ka nisur pushimet/ Këngëtarja Elhaida Dani fotografohet me bikini në formë të shkëlqyer në Dhërmi

Këngëtarja e njohur, Elhaida Dani ka nisur pushimet në bregdetin e mrekullueshëm të Shqipërisë, pas një vizite të shkurtër në Itali, ku u ngjit në skenën e “Musicall” në Trieste.

Ajo është fotografuar në plazhin e Dhërmiut dhe shihet në formë të shkëlqyer. Megjithatë, ata që e kanë parë të relaksuar pranë detit shprehen se Elhaida shoqërohej edhe nga një grup xhirimi. Ndoshta këngëtarja është duke realizuar ndonjë videoklip të ri dhe si rrallëherë po shfaqet me bikini.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button