fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

Joshte gratë, modeli dëbohet nga Dubai se ishte shumë i bukur

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Dubai, Arabia Saudite. Modeli Omar Borkan është dëbuar nga autoritetet me pretendimin se ishte shumë i pashëm. Omar u dëbua së bashku me dy burra të tjerë me pretendimin se joshnin shumë gratë.

Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale dhe vazhdon të joshë ende shumë gratë. Ai publikon foto të tij çdo ditë për të cilat merr vetëm komente të këndshme nga vajzat.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button