fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

Breshëri zbardh dy qytetet e Kosovës në mes të korrikut

Qytetet e Drenasit dhe Skënderajt në Kosovë janë përfshirë sot nga një stuhi shiu dhe breshëri.

Nga pamjet e siguruara nga Express shihet se breshëri ka zbardhur rrugët. Për shkak të motit të keq ka pasur edhe përmbytje.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button