fbpx
Lajme

Publikohen fotografitë, Mevlani në lidhje dashurisë pas “Për’puthen”?

Ish-konkurrenti i emisionit të dashurisë “Për’puthen”, Mevlan Shaba, ka qenë njëri ndër personazhet më të përfolur gjatë sezonit të dytë.

Sidomos marrëdhëniet e tij me Ledjanën dhe Antonelën, e cila u përcoll më shumë ulje dhe ngritje deri sa i dha fund përfundimisht me Ledjanën.

E këtë histori duket se ish-konkurrenti e ka lënë pas krahëve, pasi në rrjete sociale janë duke qarkulluar disa fotografi, ku ai shihet i afërt me një vajzë që për publikun është e panjohur.

Nuk dihet kush është vajza dhe cili është raporti i tyre, por afërsia e treguar ka bërë që ndjekësit të aludojnë për një lidhje të re dashurie.

Kujtojmë se goditjen e fundit duke treguar se përfundimisht ka marrë fund çdo gjë me Ledjanën, Mevlani e dha duke fshirë nga platforma “Youtube” këngën ‘Ledjana’ dedikuar asaj gjatë kohës sa ishin në program.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button