fbpx
AktualitetShow-BizSport

Partizani fiton 5-2, Çiljeta nuk përmbahet ndaj Alban Hoxhës: Të dua (foto)

Partizani luajti dje kundër Sfintul Gheorghe, ndeshje që përfundoi me rezultatin 5-2 në favor të të kuqve, e vlefshme për turin e parë të Conference League. Përgjatë gjithë takimit, Alban Hoxha ishte thjeshtë spektator dhe në dy rastet e shënimit të golave mik, gaboi mbrojtja kryeqytetase.

Pas takimit, gjithë futbollistët e Partizanit u drejtuan nga tifozëria e kuqe duke i përshëndetur për mbështetjen e tyre gjatë 90 minutave. Pikërisht një nga këto momente, Çiljeta Xhilaga e ka postuar në Instagramin e saj.

Prej kohësh në një lidhje me portierin Hoxha, këtë herë këngëtarja e njohur nuk nguron t’i shprehë publikisht dashurinë: “Të dua zemër”.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button