fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

Kejvina pozon në bikini të kuqe pranë pishinës (FOTO)

E njohur për linjat e admirueshme trupore, Kejvina Kthella nuk heziton të publikojë fotografi nga përditshmëria e saj.

Modelja dhe personazhi televiziv ndiqet nga më shumë se 745 mijë ndjekës në Instagram.

Gjatë të mërkurës, biondja e famshme ka shpërndarë disa imazhe, në të cilat ka pozuar me bikini të kuqe pranë pishinës.

“Eh moj Kejvina Kejvina”, është përshkrimi që ua ka vënë bukuroshja fotografive.

Krahas dhjetëra mijëra pëlqimeve nga ndjekësit, ajo ka marrë edhe komplimente të shumta nga fansat, por edhe nga emra të njohur të skenës sonë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button