fbpx
Show-Biz

Iu vu pika muhabetit. Ndahen Melisa dhe Andi? Të paktën ky postim këtë na lë të kuptojmë

Melisa dhe Andi kanë qenë dyshja më e përfolur në media pas daljes nga “Për’puthen”. Ata të dy pranuan shumë kohë më vonë lidhjen e tyre, që mesa duket ka pësuar një krisje së fundmi. Ditën e sotme Melisa ka ndarë në Instagram një shprehje, që i ka bërë të gjithë të dyshojnë se ajo dhe Andi nuk janë më bashkë.

“Unë jam shumë e pastër për ty apo për këdo”, thuhet në shprehjen që shpërndau Melisa.

Shprehjen e ka pasuar me një tjetër postim, ku ju kërkon të gjithëve që të mos e pyesin për asgjë, sepse i është vënë pika muhabetit.

“Para se t’ja nisni të gjithë, dijeni s’dua pyetje! Ju vu pika muhabetit!”, shkruan Melisa.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button