fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

PSG zyrtarizon aksidentalisht Ramos

Sergio Ramos është një lojtar i Paris Saint-Germain.

Transferimi i spanjollit në Paris është zyrtarizuar nga një lajm i publikuar në faqen zyrtare të klubit francez, ku thuhet se lojtari do të mbajë fanellën me numrin 4.

Një tjetër super goditje për francezët, që nuk kanë ndërmend të ndalen.

Pas Wijnaldum, Hakimi, Sergio Ramos dhe Donnarumma, klubi i Nasser Al-Khelaifi-t po përgatit një tjetër goditje të bujshme.

Sipas L’Equipe, PSG synon të mbyllë edhe operacionin Pogba në pak javë.

Një tjetër dhuratë për Pochettino-n, në mënyrë që skuadra të kthehet të fitojë në Ligue 1 dhe të triumfojë në Champions League.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button