fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

Kënga e re e Rita Orës, e treta në Mbretërinë e Bashkuar

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, javën e kaluar ka publikuar këngën e saj më të re, përcjell KultPlus.

Kënga mban titullin ”You for me” dhe vjen në bashkëpunim me DJ-n e famshëm britanik, Sigala. Ndërkaq, kënga është e publikuar në Youtube vetëm si audio, kurse klipi pritet të lansohet në ditët e ardhshme.

Për momentin, kjo këngë renditet e treta në top listën zyrtare të këngëve të reja më të dëgjuara në Mbretërinë e Bashkuar, nga platforma Spotify.

Ka qenë vet këngëtarja shqiptare ajo e cila ka publikuar në InstaStory një imazh të këtij suksese, duke treguar kështu mirënjohjen për të gjithë ata që po dëgjojnë këngën e saj të re. /

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button