fbpx
Lajme

E keni parë shumë rrallë, ky është vëllai i vetëm i Rita Orës

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora, njihet për afërsinë që ka me familjarët e saj.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo shumë shpesh publikon fotografi me ta.

Më së shumti fotografi publikon me nënën e saj, Verën dhe motrën, Elenën.

Por, nuk mungojnë as fotografitë e saj me babanë, Besnikun dhe vëllanë, Donin.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button