fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

Ish e dashura e futbollistit argjentinas me foto dhe mesazh provokues: “Ndjeje”…

Modelja e njohur spanjolle, Deside Cordero është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan foto nga përditshmëria dhe jeta e saj private.

Mesa duket, ndarja nga futbollisti Joaquin Correa e ka bërë më të bukur! Ish e dashura e sulmuesit të Lazios ka postuar një foto në Instagram, ku shfaqet totalisht e zhveshur, ndërkohë që nga pozicioni i marrë mbulon pjesët intime të sajat.

“Ndjeje” – shkruhet në përshkrimin e fotos.Komentet e marra kanë qenë të shumta, shumica prej tyre pozitive.

Me siguri që Correa do jetë penduar për ndarjen, pasi ka parë bukuroshen pas disa kohësh!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button