fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

A janë bashkuar Tuna dhe Patrisi? (FOTO)

Këngëtarja Tuna Sejdi ka nisur pushimet.

Ajo është në Turqi me djemtë e saj dhe jo vetëm.

https://www.instagram.com/p/CQorKkaDMEL/?utm_source=ig_embed&ig_rid=244cff11-77da-4be0-a443-7b81aceb03d7

Gjejeni pak se me kë tjetër po i ndan pushimet? Patrisin.

Të dy kanë postuar pamje të djemve në rrjetin social Instagram nga resorti i njëjtë.

Për më tepër, Tuna e ka rikthyer Patrisin në “following” të dy profileve të djemve, edhe nga ai i Tianit ashtu edhe nga ai i sapohapur i Zenit.

Kaq ka mjaftuar që fansat të interpretojnë një zhvillim të tillë si pajtim mes dyshes pas një periudhe të trazuar. Për këtë presim e shohim.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button