fbpx
Show-Biz

”Me Dorën Te …..”/ Këngëtarja Shqiptare Nuk Përmbahet Tregon Si E Bën Me Të Dashurin Në Plazh, Pamje Me Pullë Të Kuqe

Këngëtarja dibrane që jeton në Amerikë, Bebe Rexha është një nga më të dashurat dhe artistet më të pëlqyera nga ne shqiptarët, por jo vetëm, pasi ajo tashmë është një këngëtare me famë botërore.Pavarësisht muzikës që bën, Bebe njihet dhe për postimet e saj sen suale dhe pa filtra. Më parë ajo ka pasur kompleks të postojë foto apo video duke e kspozuar trupin, pasi ka qenë mbipeshë.shty.pe rekla.men dhe shike video.n

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button