fbpx
LajmeShqiperia

Irritohen pushuesit në Durrës, shkrime ofenduese për kosovarët në plazh

Imazhe negative kanë ardhur nga Durrësi, ku në një hapësirë të plazhit është shkruar ‘F*ck Kosova’.

Padyshim që Shqipëria është destinacioni i preferuar i kosovarëve për pushime verore dhe jo vetëm.

Durrësi e qytetet tjera që kanë plazh janë më të frekuentuara nga kosovarët, ku brenda sezonit veror qindra mijëra kosovarë shkojnë atje.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button