LajmeShow-Biz

U largua nga SuperSport, Shako rikthehet te TV i njohur

Pak kohë më parë, Dritan Shakohoxha u largua nga Supersport.

Por tashmë pas shumë vitesh punë te Digitalbi në rolin e drejtorit, por edhe komentatorit, Shako vendosi të largohej.

Shakohoxha është rikthyer në RTSH pas 30 vitesh dhe do të jetë pjesë e këtij televizioni gjatë EURO 2020. Ngelet për t’u parë nëse kjo do të bëhet vetëm për kampionatin Europian apo ai do të punojë gjatë gjithë kohës te RTSH.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button